/ Firmad / 0Ü Clemson
0Ü Clemson
Registrikood
11079803
Telefon
5268679
Mobiil
5203963
Aadress
Kruusaranna tee 10, 13516 Tallinn, Eesti
Koduleht
www.clemson.ee
Firmast

Clemson OÜ on Eesti erakapitalil loodud ettevõte, mis asutati 2004. aastal, kelle põhiliseks tegevusvaldkonnaks on elektrikilbiuste valmistamine ja paigaldus. Meie töötajad on aastate pikkuse töökogemusega ja omavad professionaalseid teadmisi lehtmetalltoodete tootmisest ning tagavad asjatundliku teeninduse. Meie eesmärk ei ole rõhuda masstootmisele ja klientide üle löömisele odavate hindadega. Eesmärk on läheneda igale projektile kliendi isiklikke soove arvestades, et tulemus oleks omanäoline ja kauapüsiv.

Vanade kilbiuste vahetamine uute vastu annab trepikojale kaasaegse ja esindusliku välimuse.

Vaata ka linki: http://kilbiuksed.simplesite.com/

Miks just meie?

Meil on pikaajaline kogemus tänu 16.aastasele tegutsemisele lehtmetalli valdkonnas. Meeskonnas töötab lehtmetalli disainer, kes oskab kavandamisel läbi mõelda kõik olulise. Inimesed on koolitatud ning teevad oma tööd pühendusega. Meiega on mugav töötada.

Kuidas see kõik toimib?

Te saadate meile enda kortermaja vanast elektrikilbist foto ja kilpide arvu Teie majas.

Meie saadame Teie e-mailile pakkumise, kus Te saate enda soovi ning maitse järgi valida lukud ja värvitooni väljatoodud detailidele. Kui olete endale meelepärased lukud ja värvi valinud ning esitate meile tellimuse, siis tuleb meie disainer ja mõõdab kõik kilbid eranditult üle ning teeb vastavad joonised, mille saate enne töösse andmist veel „Kinnitada”. Sellega kinnitate, et kõik detailid on Teile meelepäraselt paika pandud. Seejärel meie projekteerijad alustavad projekti tegemist ja võtavad Teiega ühendust, et läbi rääkida paigalduseks sobilik aeg. Paigalduseks kulub orienteeruvalt 1 kuni 2 päeva. Vanad kilbiuksed utiliseerime meie, kui teil endal ei ole soovi seda teha.

 

Tammiku 29 enne

Tammiku 29, Jüri (pärast) 2019.a

Saatke oma päring info@clemson.ee ja me teeme Teile vastava hinnapakkumise.

Meeldivale kööstööle lootma jäädes.